ارائه کتب دینی

قوانین و مقررات استفاده از سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات مرجع فایل های علمی اورنج کالا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مرجع فایل های علمی اورنج کالا به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به مرجع فایل های علمی اورنج کالا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مرجع فایل های علمی اورنج کالا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مرجع فایل های علمی اورنج کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات مرجع فایل های علمی اورنج کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مرجع فایل های علمی اورنج کالا اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات مرجع فایل های علمی اورنج کالا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مرجع فایل های علمی اورنج کالا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید کهمرجع فایل های علمی اورنج کالا  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد مرجع فایل های علمی اورنج کالا برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند میتوانند بر روی گزینه لغو عضویت در پایین ایمیل کلیک نمایند تا ادرس ایمیشان از لیست حذف شود .

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
مرجع فایل های علمی اورنج کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مرجع فایل های علمی اورنج کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مرجع فایل های علمی اورنج کالا ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مرجع فایل های علمی اورنج کالا ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مرجع فایل های علمی اورنج کالا جزئی از اموال مرجع فایل های علمی اورنج کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مگ – ایران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مرجع فایل های علمی اورنج کالا محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
مرجع فایل های علمی اورنج کالا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش و دریافت انلاین ان را می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری در مورد سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در مرجع فایل های علمی اورنج کالا به وسیله ارسال فاکتور از طریق ایمیل، در همان لحظه در دست مشتری قرار خواهد گرفت مرجع فایل های علمی اورنج کالا همواره پشتیبانی سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

 

 

عودت وجه پرداختی :

اگر به هر دلیلی کتابی که به دست شما میرسد ناقص و یا به هم ریخته بود میتوانید با پشتیبانی تماس گرفته و وجه کامل پرداخت شده را بدون هیچ چون و چرایی دریافت کنید